Er zijn ernstige beveiligingskwetsbaarheden ontdekt in een technologie die de KNHB gebruikt voor een deel van haar webtoepassingen. Daarom heeft de KNHB uit voorzorg besloten deze omgevingen tijdelijk offline te halen. Het is daarom onder meer niet mogelijk om in te loggen op hockey.nl.
Nieuws
Tijdelijk niet mogelijk om in te loggen op MijnHockey
21 oktober 2026 om 10:45
Redactie hockey.nl
:format(webp)/media/62a1aab0-7827-4513-b685-7231f1568b93/7f97b8b4-5eb5-11ed-bbe2-5668b1ff04c1.jpg)
Er zijn geen aanwijzingen dat gegevens van gebruikers zijn gelekt. De maatregel is genomen om de veiligheid van de systemen en gebruikersgegevens te waarborgen.
Door het tijdelijk offline halen van MijnHockey kunnen verschillende diensten momenteel niet worden gebruikt. Zo is het niet mogelijk om in te loggen op MijnHockey, college.knhb.nl, hockey.nl of KNHB.nl. Ook kunnen er geen wijzigingen worden doorgevoerd in de MijnHockey-omgeving en kan het Digitaal Wedstrijdformulier (DWF) niet worden ingevuld.
De verwachting is dat vandaag nieuwe securityupdates doorgevoerd worden en de omgeving aan het einde van de middag weer beschikbaar is. Zodra er meer informatie is, informeren wij gebruikers via onze website.
KNHB
Wat vind jij? Praat mee...
Official partners Koninklijke Nederlandse Hockey Bond