Nieuws

HelloFresh Landelijk: ruime zege Victoria MO16 op Gooische

Op de achtste speeldag in de landelijke voorcompetitie heeft Victoria MO16 zaterdag een ruime overwinning geboekt op Gooische. Het werd 6-1. Het was voor Victoria de zesde overwinning op rij. De koploper in Poule A blijft nog altijd ongeslagen.

7 november 2026 om 12:00
Peter Klanke
Teamfoto Victoria MO16. Foto: Jos van Eck

Jos van Eck

Meisjes O16

Phoenix heeft in Poule A het tweede ticket voor het vervolg van de reguliere landelijke competitie gepakt. De ploeg won met 2-0 van Zwolle. Daarmee boekte Phoenix de derde zege op rij. Koploper Victoria versloeg Gooische met 8-1. Het was voor de ploeg de zesde zege op rij. Victoria blijft ook na de achtste speeldag ongeslagen. Hekkensluiter EHV pakte de eerste punten van het seizoen door Groningen met 2-1 te verslaan. Hierdoor is Groningen al vijf wedstrijden zonder zege.

In Poule B behield SCHC na acht speeldagen haar perfecte score na de 3-0-zege op GHBS. Nummer twee Rotterdam verspeelde punten door met 1-1 gelijk te spelen tegen Rood-Wit. Voordaan blijft de puntloze hekkensluiter na de 5-0-nederlaag tegen Amersfoort, dat daarmee een einde maakte aan een reeks van twee nederlagen op rij en ten koste van GHBS naar de derde plaats op de ranglijst steeg.

Net als SCHC is Hurley in Poule C nog zonder puntenverlies. De koploper versloeg Amsterdam met 2-0, dat wel tweede blijft. Voor Amsterdam kwam er een einde aan een reeks van vier ongeslagen duels. VVV HC kwam in punten gelijk met Amsterdam na de 5-0-zege op Xenios, dat de vierde nederlaag op rij leed. VVV HC is bezig aan een goede serie en is vier duels zonder nederlaag. Hekkensluiter MOP incasseerde eveneens het vierde verlies op rij met de 2-0-nederlaag tegen Craeyenhout.

In Poule D plaatste HDM zich voor het vervolg van de reguliere landelijke competitie. De ongeslagen koploper was met 4-0 te sterk voor Bloemendaal, dat van de tweede naar de derde plaats zakte. Het was voor HDM de vierde overwinning op rij. De nieuwe nummer twee is Push, dat met 4-0 won van Schaerweijde. Met de zege is Push nu drie duels zonder nederlaag. Schaerweijde slikte de vierde nederlaag op rij. Hekkensluiter Myra pakte door de 1-1 tegen Cartouche het tweede punt van het seizoen, maar wacht na acht speeldagen nog altijd op de eerste zege.

Huizen verzekerde zich in Poule E van een plek in de reguliere landelijke competitie. De ploeg won met 3-2 van Breda, dat de vierde nederlaag op rij incasseerde. Koploper Klein Zwitserland raakte haar perfecte score kwijt na de 3-3 tegen nummer twee Nijmegen. Voor Nijmegen kwam er een einde aan een reeks van vier overwinningen op rij. Hekkensluiter Noordwijk pakte het vierde punt van het seizoen door met 2-2 gelijk te spelen tegen HBS, dat vijf duels zonder zege is.

In Poule F nam Fletiomare de koppositie over van Bennebroek door in een onderling duel met 2-1 te winnen. Bennebroek zag een reeks van vier zeges op rij ten einde komen. Fletiomare pakte de volle buit nadat de ploeg uit de laatste twee duels één punt had gepakt. Nummer drie Tilburg pakte een ticket voor het vervolg van de reguliere landelijke competitie door met 5-1 van de nog puntloze hekkensluiter Barendrecht te winnen. Het was voor Tilburg de derde overwinning op rij.

Athena en Kampong verzekerden zich op de achtste speeldag van een plek in de reguliere landelijke competitie. Koploper Athena in Poule G versloeg Delta Venlo met 2-0. Het was voor Athena de derde overwinning op rij. Kampong bleef voor de vierde maal op rij zonder nederlaag na de 2-1-zege op Pinoké. Hekkensluiter Spandersbosch speelde met 0-0 gelijk tegen Helmond. Dat maakte voor Spandersbosch een einde aan een reeks van twee nederlagen op rij.

In Poule H behield Den Bosch met de 9-0-zege op de nog puntloze hekkensluiter Leonidas haar perfecte score. Op de ranglijst steeg Zoetermeer ten koste van Oranje-Rood naar de derde plaats. Oranje-Rood speelde met 2-2 gelijk tegen nummer twee Leiden, terwijl Zoetermeer met 1-0 won van HDS. Zoetermeer is drie duels zonder nederlaag. Oranje-Rood is al vier duels ongeslagen.

Poule A

Groningen - EHV 1-2
Victoria - Gooische 8-1
Zwolle - Phoenix 0-2

Poule B

Rotterdam - Rood-Wit 1-1
Voordaan - Amersfoort 0-5
SCHC - GHBS 3-0

Poule C

Xenios - VVV HC 0-5
Hurley - Amsterdam 2-0
Craeyenhout - MOP 2-0

Poule D

Bloemendaal - HDM 0-4
Schaerweijde - Push 0-4
Cartouche - Myra 1-1

Poule E

Noordwijk - HBS 2-2
Nijmegen - Klein Zwitserland 3-3
Breda - Huizen 2-3

Nijmegen MO16 speelde met 3-3 gelijk tegen Klein Zwitserland. Foto: Nienke van Stiphout

Poule F

Apeldoorn - Naarden 2-1
Fletiomare - Bennebroek 2-1
Tilburg - Barendrecht 5-1

Poule G

Kampong - Pinoké 2-1
Delta Venlo - AthenA 0-2
Helmond - Spandersbosch 0-0

Poule H

Den Bosch - Leonidas 9-0
Leiden - Oranje-Rood 2-2
HDS - Zoetermeer 0-1

Jongens O16

In Poule A behield koploper Klein Zwitserland zijn perfecte score na de 6-1-zege op Voordaan. Nummer twee Bloemendaal was met 5-2 te sterk voor Forescate en boekte zodoende zijn vierde zege op rij. Forescate is nu drie competitieduels zonder punten. Deventer blijft puntloos hekkensluiter na de 6-1-nederlaag tegen Fletiomare, dat een einde maakte aan een reeks van drie wedstrijden zonder overwinning.

Cartouche en Pinoké legden in Poule B beslag op een ticket voor het vervolg van de reguliere landelijke competitie. Cartouche won van hekkensluiter Shinty. Het werd 7-2. Het was voor Shinty de zesde nederlaag op rij. Pinoké speelde met 2-2 gelijk tegen de nog ongeslagen koploper Leiden. Hierdoor verspeelde Pinoké wel de tweede plaats in de poule aan Cartouche. Pinoké is inmiddels al wel vijf duels zonder nederlaag.

In Poule C behielden Gooische en Amsterdam hun ongeslagen status na acht speeldagen. Koploper Gooische won met 7-1 van Zwolle en Amsterdam rekende af met hekkensluiter Maarssen (6-0). Zowel Gooische als Amsterdam boekte de vierde overwinning op rij. Maarssen incasseerde de vierde nederlaag op rij en Zwolle wacht al drie duels op punten.

Laren verzekerde zich in Poule D van een vervolg in de reguliere landelijke competitie. Laren versloeg Alliance met 2-0 en boekte zodoende zijn derde zege op rij. Laren is na acht speeldagen nog zonder nederlaag, net als koploper SCHC, dat met 4-2 won van de nog puntloze hekkensluiter Spandersbosch. Het was voor SCHC de derde zege op rij. Tilburg nam op de ranglijst de derde plaats over van Alliance na de 5-2-zege op Athena, dat de derde nederlaag op rij incasseerde. Alliance zag een reeks van twee overwinningen op rij ten einde komen.

Schaerweijde won in Poule E de topper van Nijmegen. De koploper was met liefst 7-0 te sterk voor de nummer twee op de ranglijst. Schaerweijde boekte de vijfde zege op rij en blijft ongeslagen. Nijmegen zag door de nederlaag niet alleen de reeks van vier zeges op rij ten einde komen, maar verloor ook zijn ongeslagen status. Hilversum maakte een einde aan een reeks van twee nederlagen op rij door MOP met 5-3 te verslaan. Hekkensluiter Roomburg ging in een doelpuntrijke wedstrijd onderuit tegen Phoenix: 4-6. Het was voor Roomburg alweer de zevende nederlaag op rij.

In Poule F verzekerde Rotterdam zich van een vervolg in de landelijke competitie. De ploeg won met 5-3 van Schiedam, dat een einde zag komen aan een reeks van drie duels zonder nederlaag. Koploper Kampong was met liefst 9-1 te sterk voor hekkensluiter Bennebroek. Het was voor Kampong alweer de zevende zege op rij. Bennebroek bleef voor de zevende maal op rij met lege handen achter.

Hurley nam in Poule G de tweede plaats op de ranglijst over van Victoria. Hurley was met 9-2 te sterk voor de nog puntloze hekkensluiter Warande en bleef hierdoor voor de zevende maal op rij zonder nederlaag. Victoria ging met 4-2 onderuit tegen koploper HDM, dat zijn derde overwinning op rij boekte. Victoria zag een reeks van drie overwinningen op rij ten einde komen. Rood-Wit pakte na drie nederlagen op rij eindelijk weer de volle buit door Breda met 3-0 te verslaan.

In Poule H behield Oranje-Rood zijn perfecte score door in de topper nummer twee Den Bosch met 2-0 te verslaan. Houten won met 2-1 van Delta Venlo en maakte zodoende een einde aan een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning. Het was voor Delta Venlo de vijfde nederlaag op rij. Bovendien stond Delta Venlo de vierde plaats op de ranglijst af aan Houten. Hekkensluiter Zwaluwen pakte het vijfde punt van het seizoen door met 0-0 gelijk te spelen tegen Push.

Poule A

Deventer - Fletiomare 1-6
Klein Zwitserland - Voordaan 6-1
Forescate - Bloemendaal 2-5

Poule B

Cartouche - Shinty 7-2
Pinoké - Leiden 2-2
HBS - Upward 3-0

Poule C

Zwolle - Gooische 1-7
Groningen - Naarden 2-0
Amsterdam - Maarssen 6-0

Poule D

Spandersbosch - SCHC 2-4
AthenA - Tilburg 2-5
Alliance - Laren 0-2

Poule E

Roomburg - Phoenix 4-6
MOP - Hilversum 3-5
Schaerweijde - Nijmegen 7-0

Poule F

Schiedam - Rotterdam 3-5
MEP - Berkel-Rodenrijs 2-2
Bennebroek - Kampong 1-9

Poule G

Hurley - Warande 9-2
Rood-Wit - Breda 3-0
HDM - Victoria 4-2

Poule H

Den Bosch - Oranje-Rood 0-2
Push - Zwaluwen 0-0
Houten - Delta Venlo 2-1

Jeugd BJeugd

Wat vind jij? Praat mee...

Official partners Koninklijke Nederlandse Hockey Bond
Adidas
Deloitte
DHL
HelloFresh
ONVZ
Rabobank
Staatsloterij