Standenmotor - Uitslagen competities hockey  hockey.nl op Facebook hockey.nl op Twitter hockey.nl op Google+ hockey.nl op Pinterest hockey.nl en KNHB op Hyves hockey.nl op Youtube hockey.nl iGoogle widget Maak hockey.nl jouw startpagina

Paul van Ass: 'Altijd geluk is geen geluk meer'

Redactie Hockey.nl Door Redactie hockey.nl Twitter 13-aug-2012 15:46
Paul van Ass: 'Altijd geluk is geen geluk meer'

Mannenbondscoach Paul van Ass reageert in het Algemeen Dagblad op de dubieuze tegentreffer die zijn ploeg zaterdag incasseerde. Want had de tweede Duitse treffer - waarbij doelpuntenmaker Jan Philipp Rabente achter het Nederlandse doel langsging - wel goedgekeurd mogen worden?

 

Nee, oordeelt de krant. Het AD haalt een spelregel aan: ‘spelers mogen niet expres het doel van de tegenstander betreden of achter een van de doelen langsrennen.’ Overigens blijft het natuurlijk de vraag of Rabente met opzet een rondje lang het doel van goalie Jaap Stockmann maakte.  

 

Van Ass tilt er niet te zwaar aan. ‘Ik vind het niet moeilijk te accepteren dat we op deze manier verliezen. Die goal valt gelukkig voor ze, maar Duitsers hebben altijd geluk. En dan is het geen geluk meer.’ (RB)

 

Foto: ANP/Koen Suyk