Gezocht: tegenstanders tijdens de voorbereiding
De competitie lijkt nog ver weg, maar de officiële wedstrijden beginnen alweer snel. Teams zoeken al tegenstanders om tegen te oefenen. Hockey.nl zet hieronder alle oproepen op een rij. Zoekt jouw team nog een oefentegenstander ter voorbereiding op het nieuwe seizoen? Mail naar redactie@hockey.nl.
Almere MC2 is voor 1 september op zoek naar een tegenstander uit de Sub-Topklasse of Eerste klasse. Een veld is al geregeld. Interesse? Neem contact op met Marit Schonewille: 06 22476374. Amersfoort Heren 2, uitkomend in de Reserve Tweede Klasse, zoekt gelijkwaardige tegenstanders voor oefenwedstrijden in de komende periode. De volgende dagen zijn nog beschikbaar: zondag 26 augustus en zondag 2 september. Ook is het mogelijk om op trainingsavonden te spelen (bij voorkeur donderdagavond). Interesse? Mail naar: amersfoortheren2@gmail.com.
Amstelveen JA1, uitkomend in de Eerste Klasse, is voor woensdagavond 5 september op zoek naar een oefentegenstander, het liefst ook uitkomend in de Eerste Klasse. Een veld is al geregeld. Mail naar: ted_teddie@hotmail.com. Dordrecht Dames 1 zoekt een tegenstander voor zaterdag 1 september. Het veld en scheidsrechters zijn al geregeld. Seniorenteams maar ook top- jeugdteams worden gevraagd te reageren. Stuur een mail naar coach Martijn de Jongh: martijn@2tci.nl. Kampong Jongens B2 is op zoek naar een leuke oefenpartner. De mannen speelden afgelopen seizoen Topklasse en willen graag spelen tegen een team van een vergelijkbaar niveau. Vanaf 13 augustus is het team beschikbaar. Laren Dames 1 is voor donderdag 30 augustus en zondag 2 september(20.15 uur) op zoek naar oefentegenstanders uit de Hoofdklasse of de top van de Overgangsklasse. Thuis of uit, het kan allebei. Neem contact op met Bart van Gaalen 06-41255178 of mail naar vangaalensport@casema.nl Mijdrecht Dames 1, uitkomend in de Vierde Klasse, zoekt tegenstanders voor oefenwedstrijden uit de Derde of Vierde Klasse. 25 augustus, 1 september of 9 september zijn beschikbaar. Eventueel kan er ook op een trainingsavond, dinsdag- of vrijdagavond, worden geoefend. Graag contact opnemen via de trainer/coach Chris Ruijs: jcruijs@gmail.com. Noordwijk Dames 1, uitkomend in de Tweede Klasse, is op zoek naar een tegenstander voor vrijdag 31 augustus om 19.15 op eigen veld. Interesse? Contact via arthur.pinckaers@kpnmail.nl.
Oosterbeek Jongens A1 zoekt een tegenstander voor 1 september om een oefenwedstrijd of een drieluik te spelen. Het team bestaat onder andere uit spelers, die afgelopen seizoen in B-jeugd Sub-topklasse speelden. De jongens willen graag meemaken hoe hockey elders in het land wordt gespeeld. Een veld en scheidsrechters zijn al geregeld. Is er interesse? Mail dan naar albert.monpellier@gmail.com of bel 06 - 12704 648. Overbos MA1, uitkomend in de Sub-Topklasse, is op zoek naar een oefentegenstander op zaterdag 8 september. Ook kan het team eventueel inschuiven bij een bestaande oefenwedstrijd, zodat een drieluik kan worden gespeeld. Reacties kunnen naar frans_jansen@basko.com. Pinoke Jongens B1 is op zoek naar een tegenstander voor 1 september om een oefenwedstrijd te spelen. Het talentvolle team bestaat onder andere uit spelers uit de C-jeugd, die afgelopen seizoen landskampioen werden, en jongens die derde van Nederland zijn geworden in de B-categorie. Een veld en scheidsrechters zijn al geregeld. Interesse? Mail naar Harm Bruin: harm.bruin@hotmail.com. Purmerend Heren 1 is voor 2 september nog op zoek naar een tegenstander van Tweede Klasse of Derde Klasse niveau. Ook voor 16 september zoeken de mannen nog een oefentegenstander, omdat de ploeg uit Noord-Holland dan een vrije ronde heeft in de competitie. Bij interesse graag mailen naar jjbleeker@live.nl.
Schaerweijde JB1 is voor aanstaande zaterdag 1 september nog op zoek naar een oefentegenstander. Om 15.45 uur kan er gespeeld worden in Zeist. Graag een reactie naar Leonard Posthumus Meyjes: leonardpmeyjes@live.nl.
Soest Dames 1 zoekt een oefentegenstander tijdens het teamweekend van 1 en 2 september in Friesland. Soest komt uit in de Derde Klasse. Stuur een mail naar laurensros@me.com.
Son Dames 2, uitkomend in de Reserve Tweede Klasse, is voor zondag 2 september op zoek naar teams voor een drieluik op hun eigen club. Contact via mayellaholthuis@gmail.com. Weesp Heren 1 is voor woensdag 29 augustus en woensdag 5 september op zoek naar oefentegenstanders uit de Eerste Klasse of Reserve Eerste/Tweede Klasse. Thuis of uit kan allebei. Mail naar: weespheren1@hotmail.com.
Woerden Dames 1 is op zoek een tegenstander uit de Tweede of Derde Klasse voor zondag 2 september. De vrouwen, uitkomend in de Derde Klasse, kunnen eventueel ook spelen op woensdag- of vrijdagavond. Interesse? Stuur een mail naar razi1983@hotmail.com. Zwaluwen Dames 1 is op zoek naar tegenstanders voor oefenwedstrijden in de weken tussen 22 augustus en 8 september op de dinsdagen, vrijdagen of de zondagen.Voorkeur gaat uit naar een Tweede-, Derde- of Vierdeklasser. Interesse? Neem dan contact op met Ruud van Vuuren tco@ziggo.nl of Thijs Dekker thijsdekker@lombok.nl. Zwolle Jongens A1 is op zoek naar tegenstanders ter voorbereiding op het seizoen 2012/2013. Gewenst niveau is minimaal Topklasse. Graag spelen de jongens een uitduel in verband met de aanleg van velden. Interesse? Bel naar Bart Reitsma: 06-24905387 of mail naar bartreitsma@gmail.com. Zwolle Jongens B1 zoekt voor 25 augustus en 1 september tegenstanders tijdens de voorbereiding. Graag oefentegenstanders van het niveau Sub-topklasse of Topklasse. Een trainingsavond is eventueel ook een optie. Contact met Tim Stevens: t.stevens@hotmail.nl. Foto: ANP |
|
