Teun de Nooijer: 'Duitsland goed partij gegeven'
De Nederlandse hockeyers hullen zich in nevelen wat betreft hun mening over de absentie van strafcornerkanon Taeke Taekema op de Olympische Spelen. Gevraagd naar de affaire hield ook Teun de Nooijer zich op de vlakte.
‘Eerlijk gezegd heb ik niet meegekregen wat Taekema zondag precies gezegd heeft’, aldus de recodinternational in Spits. Eerder al ging Roderick Weusthof niet verder dan de bekentenis dat hij het 'klote' vond voor de verdediger van Amsterdam.
‘Het enige wat voor mij telt is dat ik het beste uit mezelf en het team haal.’ Dit moet als het aan de routinier ligt leiden tot een medaille, de ploeg beschikt over voldoende kwaliteit vindt hij. ‘We hebben Duitsland drie helften goed partij kunnen geven’, analyseerde hij na de twee duels tegen Duitsland (4-2 winst en 3-1 verlies) tegen de oosterburen.
De Nooijer en ploeggenoten oefenen vrijdag tegen Nieuw-Zeeland. Dat duel wordt op Kampong gespeeld en begint om 18.00 uur. (BT)
Foto: ANP/Koen Suyk
|
|
