Standenmotor - Uitslagen competities hockey  hockey.nl op Facebook hockey.nl op Twitter hockey.nl op Google+ hockey.nl op Pinterest hockey.nl en KNHB op Hyves hockey.nl op Youtube hockey.nl iGoogle widget Maak hockey.nl jouw startpagina

Hockeyend Nederland reist massaal af naar Spanje

15-feb-2012 11:28
Hockeyend Nederland reist massaal af naar Spanje

Spanje is deze winter ‘the place to be’ voor hockeyend Nederland. Hockey.nl kreeg dan ook vele berichten van teams die zich voorbereiden onder de Spaanse zon. We hebben de afgereisde ploegen op een rijtje gezet.

Janneke Schopman is met de vrouwen van SCHC dames 1 woensdag vertrokken naar Malaga voor een trainingsstage.

De mannen van Laren zijn van 13 tot en met 17 februari in Barcelona. De club uit het Gooi staat op dit moment zevende in de Rabo Hoofdklasse.

De vrouwen van Overgangsklasser Alecto vliegen dit weekend naar Madrid. De ploeg gaat van 16 tot en met 20 februari trainen op de velden van Club de Campo. Op dit moment staan de vrouwen uit Leiderdorp vierde in de Overgangsklasse E.

Alkmaar heren 1 gaat op trainingsstage naar Valencia. De mannen van coach Bas Ophof trainen van 23 t/m 27 februari in Spanje en spelen twee wedstrijden tegen locale ploegen.

In Marbella is er sprake van een Nederlandse invasie. De mannen van Alecto, Voordaan, Hurley, Derby, HIC en Hilversum trainden in de Zuid-Spaanse badplaats. Ook de vrouwen van Hudito en Hurley bereiden zich hier voor.

In de voorjaarsvakantie gaan de jongens van Union B1 naar Malaga. De jeugdploeg speelt daar twee wedstrijden en traint op het complex van Benalmadena.

De mannen van Eersteklasser Asvion zijn dinsdag vertrokken naar Valencia om zich optimaal te kunnen voorbereiden op de tweede helft. De Schiedammers trainen vijf keer en spelen twee oefenwedstrijden in de sinasappelstad.

De mannen en vrouwen van Wageningen vertrekken vrijdag naar Barcelona. Naast hockeyen gaan de beide teams ook een avondje voetbal kijken bij FC Barcalona tegen Valencia. (AdJ)



Tags: winterstop, spanje