Rugbybond zoekt sterke, snelle, stoere hockeysters |
07-feb-2012 13:41 |
De Nederlandse Rugby Bond is op zoek naar talenten voor de nationale rugby sevens-vrouwenploeg. De NRB mikt hierbij ook op hockeysters. Op zaterdag 3 maart is er een talentendag.
Rugby sevens (zeven tegen zeven op een groot veld) kreeg niet zo lang geleden de olympische status en zal in 2016 voor het eerst op de Olympische Spelen worden beoefend. Om richting de Spelen van Rio de Janeiro een representatief vrouwenteam op te tuigen mikt de NBR op zogenaamde zij-instromers uit anders sporten, waaronder hockey.
‘Ben je slim, stoer, sterk en snel, dan kan jij zomaar degene zijn die ons olympisch programma komt versterken’, schrijft de NBR in de uitnodiging voor de talentendag. De talentendag bestaat uit diverse fysieke en technische testen. Wie deze goed volbrengt maakt kans op een plaatsje in de talentenpoule.
Aanmelden kan via www.rugbytalent.nl
|
|
|