CT - Max Caldas: 'Geen zorgen over verdediging' |
06-feb-2012 14:30 |
ROSARIO – De Champions Trophy in Rosario was het eerste toernooi waarin bondscoach Max Caldas geen goud haalde met de Oranjevrouwen. Brons was de kleur van de medaille, die maandagavond meegaat in het vliegtuig naar Nederland. Met hockey.nl maakt de keuzeheer de balans op na het laatste toernooi voor de Spelen in Londen.
‘Aanvallend vond ik ons uitstekend’, laat Caldas weten. ‘We scoorden veel en speelden op een leuke manier. Verdedigend was ik soms wat minder tevreden. Maar zorgen maak ik me niet. We hebben in onze trainingen minder nadruk gelegd op het verdedigen. Op de Champions Trophy hebben we informatie verzameld waarmee we aan de slag kunnen.’
‘Op goede momenten hebben we top gespeeld en was er veel dynamiek. Ook met de fitheid zit het goed. Maar op weg naar Londen kunnen we meer solide worden. We willen slimmer worden, om de wedstrijd naar een goed einde te brengen. Als we incasseren, moeten we er gelijk weer staan. Over het algemen ben ik zeker tevreden over de prestaties van het team op deze Trophy. Een rapportcijfer? Dan geef ik een 7,5.’ (@ReemtBorcherts)
Foto: KNHB/Koen Suyk
|
|
|